הדרך החדשה לתכנת. ללמוד.

לפתח זה קל, אבל עם אמברלה זה קל יותר. בעזרת מערכת לימוד ותמיכה טכנית תוכלו ללמוד ולפתח בצורה יעילה יותר. עורך הקוד אמברלה הינו עורך קוד ישראלי בעברית מלאה. צוות הפיתוח של אמברלה שם לעצמו כמטרה לאפשר לכל אדם להכיר, ללמוד ולהעמיק בעולם הפיתוח ולצורך כך פיתח את אמברלה עורך הקוד. תוכנת אמברלה מאפשרת לכם לפתח בעזרת קוד HTML ולייצא את הפרויקט לצורך שימוש באתרי אינטרנט או במכשירים ניידים וטלוויזיות התומכים במערכת ההפעלה אנדרואיד. בנוסף לפיתוח אתרים ואפליקציות ניתן להיעזר באמברלה לצורך לימוד על ידי מדריכים רבים ומאות דוגמאות קוד המובנות בתוכנה ולקבל תמיכה טכנית על ידי צ'אט ופורום לתמיכה טכנית.


ומי אני

שמי דני מאור, בן 38 מחדרה. נשוי ואב לבן מדהים בן שלוש וחצי בשם עידו.

תמיד עניין אותי לדעת איך מחשב עובד וכבר מגיל קטן הייתי מפרק מחשבים ועל זה "יכול" להעיד המחשב הראשון שלי (XT). כמה שנים מאוחר יותר בגיל 14 התחלתי ללמוד מאופן עצמאי לפתח תוכנה בשפת Basic ובגיל 16 למדתי לתעודת טכנאי מחשבים ומאז זרמו הרבה מים בירדן.

עם הזמן למדתי שפות שונות בעזרת קורסים ובאופן עצמאי. כיום אני עובד כאיש IT בפנימייה באזור השרון ומפתח בשפות שונות בשעות הפנאי. אני אוהב לפתח לפלטפורמות שונות כגון : שולחן העבודה, אתרי אינטרנט, אפליקציות, ובשנים האחרונות גם מיקרו בקרים.

את אמברלה החלטתי לפתח לאחר שראיתי צעירים רבים שרוצים להיכנס לתחום הפיתוח אבל הפחד מהשפה האנגלית ומעורכי הקוד המורכבים הרתיע אותם מאוד ואף גרם להם לא ללמוד כלל. דבר זה גרם לי להבין שנחוץ עורך קוד ישראלי בעברית המכיל בתוכו מערכת למידה ותמיכה טכנית שיאפשרו לכולם להתחיל ללמוד מבלי לפחד מהשפה.

כיום אמברלה ממשיכה להתפתח ובקרוב מאוד תתפתח גם לתחום החומרה.

מקווה שתיהנו מהאתר ומהתוכנה.


איך התקדמנו עם הזמן

  • אמברלה לוגו
  • לוגו אמברלה